„Extra 30 PLN” jest to promocja legalnego bukmachera w Polsce – STS. Ten operator nagradza graczy darmowymi bonusami za obstawienie meczy. Wystarczy, że typer zagra dowolne zakłady w czasie jednego tygodnia za minimum 200 złotych, a otrzyma w zamian premię o wartości 30 złotych. I tak każdego tygodnia.

Darmowa gotówka dla graczy za obstawienie meczy

Darmowa gotówka dla graczy za obstawienie meczy

Skorzystać z tej specjalnej akcji może każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym dokonał wcześniej co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Extra 30 PLN” składa się z okresów rozliczeniowych, tj. etapów. Każdy z nich dostępny jest graczom w dniach od poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do godz. 23:59 i aż do odwołania.

Gracz, który chce się zapisać do tej akcji musi pamiętać, że konieczne jest się zapisanie do niej. Trzeba to zrobić na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Każdy kupon pojedyczny lub wielozdarzeniowy, którego kurs całkowity wynosi minimum 1.85 kwalifikuje się w tej akcji. Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo z każdej dyscypliny jaką oferuje graczom legalny bukmacher STS.

betclic kod promocyjny za darmo

2 złote jest to minimalna stawka każdego zakładu promocyjnego. Jednak warto jest mieć na uwadze, że z tej akcji są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, którego zagrany kupon lub kupony spełniają powyższe warunki promocji, a poza tym dokonał łącznego obrotu za minimum 200 złotych otrzyma premię w wysokości 30 złotych i to bez najmniejszego znaczenia jak zakłady zostały rozliczone. Bowiem kwalifikują się wygrane oraz przegrane kupony.

W dodatku na każdy bonus o wartości 30 złotych gracz może liczyć każdego tygodnia.

Kod promocyjny za darmo STS:

W swoim pakiecie powitalnym legalny bukmacher STS oferuje graczom darmowy bonus o wartości 29 złotych i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy, że typer wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji online, aby otrzymać darmowe środki.

Natomiast na łączny bonus 1200 złotych może liczyć ten typer, który dokona swojego pierwszego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie MMA od Fortuny. 30 złotych dla każdego
Następny artykułPremia 100% dla graczy za obstawienie meczy od bukmachera Fortuna.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE