Nowi gracze bukmachera PZBuk mogą skorzystać z pakietu powitalnego, gdzie to za dokonanie pierwszego depozytu można otrzymać bonus równowartości pierwszej wpłaty, aż do 500 PLN.

PZBuk kod promocyjny na start

PZBuk kod promocyjny na start

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera PZBuk.

Podstawową czynność jaką należy spełnić podczas tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skompilowany i trudny, ponieważ wymagane są tam podstawowe dane gracza.

Czy PZBuk wymaga wpisania kodu promocyjnego?

Należy jednak wiedzieć, że bonus powitalny należy odblokować. Można tego jedynie dokonać poprzez wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta, a także zaznaczenie opcji otrzymania bonusu.

Jest to o tyle ważne, że gracz później już nie będzie posiadał możliwości, aby wykonać te czynności.

STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który założył już konto może dokonać pierwszego depozytu, który jest objęty promocją. Bukmacher PZBuk przyznaje bonus 100% wysokości pierwszej wpłaty. Przy wpłacie, np. 300 PLN druga taka sama kwota znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych.

Każdy gracz w ramach pakietu powitalnego może otrzymać maksymalnie 500 PLN.

Bonus w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza automatycznie po tym jak bukmacher PZBuk dokona zaksięgowania wpłaty.

Legalny bukmacher PZBuk oferuje swoim graczom promocje, w których można liczyć na większe wygrane nawet o 14%, jak m.in. chociażby „Kombodoładowanie”, czy też „komborakieta”.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS bonusy dla graczy z nagrodami. Pula nagród 10 000 PLN
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera Milenium na łączny bonus 3170 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE