Bukmacher Mileniu oferuje swoim graczom pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN. Chcąc skorzystać z tych form bonusu wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Bonus do 3170 PLN na start dla nowych graczy Milenium

Bonus do 3170 PLN na start dla nowych graczy Milenium

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera Milenium.

Podstawowa czynność tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to wykonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Wystarczy tam wpisać swoje dane jak imię czy nazwisko. To sprawia, że kwestia założenia konta w żadnym wypadku nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Darmowy kod promocyjny Milenium

Należy jednak wiedzieć, że trzeba dokonać odblokowania pakietu powitalnego. Bukmacher Milenium dokona aktywacji promocji powitalnej pod warunkiem, że typer wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Darmowe środki za pierwszą wpłątę do 1500 PLN

Po spełnieniu powyższych warunków gracz może już dokonać pierwszego depozytu, który to jest objęty promocją. Bukmacher Milenium przyznaje darmowe środki równowartości pierwszej wpłaty do 1500 PLN:

Przykład: Typer dokona depozytu o wartości 1200 PLN. Taką samą kwotę w formie środków bonusowych znajdzie się na jego koncie. Razem użytkownik będzie miał do wykorzystania 2400 PLN do wykorzystania za zakłady bukmacherskie.

Freebet za depozyt od Milenium

Bukmacher Milenium przyznaje graczom darmowego freebeta o wartości 20 PLN pod warunkiem, że pierwsza wpłata gracza wynosiła co najmniej 50 PLN.

betfan kod promocyjny

Cashback u legalnego bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwszy zakład u bukmachera Milenium jest objęty promocja – Cashbackiem, czyli mówiąc dokładnie zakładem bez ryzyka.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher Milenium dokona zwrotu 100% stawki za zagrany kupon. Gracz maksymalnie może otrzymać 150 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Kupony bez podatku u bukmachera Milenium

Dodatkowo codziennie bukmacher Milenium oferuje swoim graczom promocję – „Happy Hours”. Podczas tej akcji wspomniany bukmacher zwiększa wygrane o 14%. Godziny promocji każdego dnia są inne, a informacje o nich znajdują się na stronie wspomnianego operatora.

Jednak kupon musi spełniać poniższe warunki promocji:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł500 PLN w nowej promocji bukmachera PZBuk
Następny artykułPakiet powitalny dla nowych graczy u bukmachera Totolotek. Bonus do 2098 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE