Polski legalny bukmacher BetClic oferuje swoim nowym graczom ciekawą promocję na start w postaci Cashbacka. Jednak chcąc skorzystać z tej akcji należy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji konta.

Legalny polski bukmacher BetClic darmowy cashback na start

Legalny polski bukmacher BetClic darmowy cashback na start

Ta promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadali konta u bukmachera BetClic.

Warunki rej promocji są bardzo proste i niezywkle przejrzyste. Krok pierwszy jest do dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera BetClic.pl. Proces ten nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy też nazwisko.

Niezwykle istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD500 w formularzu rejestracyjnym. Dzięki niemu bukmacher dokona aktywacji Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka.

Darmowy kod promocyjne KOD500

Pozostaje już dokonanie depozytu i zagrania pierwszego kuponu, który jest bez ryzyka. Mówiąc dokładnie jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli i kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany kupon.

Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.

Darmowy kod promocyjne KOD500

Środki znajdą się automatycznie na koncie gracza po tym jak kupon zostanie rozliczany.

Warto jest pamiętać, że w promocji bierze udział TYLKO pierwszy kupon po dokonaniu rejestracji!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy bonus powitalny od bukmachera STS
Następny artykułDarmowe nagrody dla aktywnych typerów od bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE