W 2022 roku chcesz dołączyć do grona osób, które posiadają własne konta bukmacherskie? Jeśli jesteś pełnoletni, to nie ma przeszkód, aby tak się właśnie stało. Poznaj podmioty hazardowe, które nie narzekają na brak zainteresowania. Dlaczego te firmy bukmacherskie są tak popularne? Co się na to składa?

Ta firma bukmacherska ma coraz więcej Klientów

Gdzie warto mieć swoje konto? Jeszcze nigdy w życiu nie rejestrowałeś się w podmiocie hazardowym? W takim położeniu warto być ostrożnym. Sam fakt dotyczący tego, że jesteś pełnoletni nie jest tutaj bowiem w żadnym razie wystarczający. Musisz zwrócić uwagę jeszcze na inny aspekt, by obstawiać zgodnie z przepisami. Warto wybrać jedynie sprawdzone podmioty hazardowe. Takie, które działają na bazie licencji wystawionej przez Ministerstwo Finansów. W tym gronie jest na pewno Betfan. Czym cechuje się ta firma bukmacherska? Warto podkreślić, że działa ona legalnie dokładnie od ostatnich dni października w 2018 roku. Na stronie jest wzmianka odnosząca się do tego zagadnienia. Ten podmiot hazardowy może na pewno oferować – zgodnie z przepisami – zakłady wzajemne w Polsce. Masz okazję obstawiać nie tylko przez sieć. Nie ma żadnego kłopotu, aby skorzystać także z aplikacji mobilnej. Co jeszcze powoduje, że ten bukmacher regularnie zyskuje na popularności? Warto zaznaczyć, że opisywany podmiot hazardowy jest hojny. Szybko się o tym przekonasz. Dla nowych Klientów są przygotowane cashback do 600 PLN oraz zakład bez ryzyka (70 PLN). A potem możesz jeszcze zainkasować podwojenie drugiego depozytu w formie 100% do 1000 PLN.

Bukmacher STS

Gracze, którzy szukają odpowiedniego miejsca do założenia konta bukmacherskiego, powinni zdecydować się na STS. Dlaczego? Od razu warto wyjaśnić, że nie musisz wybierać tylko jednego podmiotu hazardowego. W tym temacie nie ma bowiem żadnych limitów. Możesz spokojnie zdecydować się na rozmaite podmioty bukmacherskie. STS jest uważany przez wielu ekspertów za najlepszego na tym froncie. Dlaczego? Na pewno ta firma bukmacherska jest legalna. Możesz tam zatem zarejestrować się i zgodnie z prawem inwestować. Warto wiedzieć, że na nowych Klientów czeka grad promocji. Chodzi zaś m.in. o pierwszy bonus, który można zainkasować bez żadnego depozytu. Musisz tylko założyć konto i wpisać kod promocyjny. W ten sposób zainkasujesz zaś 25 PLN. Inna promocja to podwojenie pierwszego depozytu. STS oferuje dokładnie 100% do 1200 PLN.

Gdzie jeszcze warto założyć swoje prywatne konto bukmacherskie?

Na pewno trzeba tutaj wymienić Betclic. Czym cechuje się ta firma bukmacherska? Należy zaznaczyć, że poza legalnością warto tutaj wymienić także hojność. Już na dzień dobry na każdego nowego użytkownika czeka bowiem atrakcyjna promocja. Chodzi o cashback do 550 PLN. By z niego skorzystać, musisz wpierw założyć konto. Pamiętaj o wpisaniu kodu promocyjnego. Poza tym musisz wpłacić depozyt. Od jego wartości zależy to, ile finalnie otrzymasz od Betclic. Maksymalna opcja to zaś dokładnie cashback do 550 PLN.

Poprzedni artykułPromocje bukmacherskie w Betfan – co ta firma przygotowała dla swoich graczy?
Następny artykułJak obstawiać walki u bukmacherów?