Bukmacher Fortuna oferuje graczom promocję „Bonus AKO”. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby cieszyć się z większej wygranej. Maksymalny bonus może wynieść nawet 50%.

Darmowe bonusy bukmacherskie 2020.

Darmowe bonusy bukmacherskie 2020.

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 31 grudnia do godz. 23:59. Typer swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Warunek podstawowy jest to zagranie dowolnego kuponu AKO lub MAXIKOMBI, na którym będzie minimum pięć zdarzeń oraz dodanie bonusu kursowego do zakładu.

Gracz sam wybiera jakie zakłady będą znajdować się na kuponie. Ponieważ bukmacher Fortuna dopuszcza zdarzenia z każdej dyscypliny w swojej ofercie.

betclic kod promocyjny

Należy jednak pamiętać, że w ramach tej promocji dopuszczalne są jedynie zdarzenia przedmeczowej, a kurs każdego z tych typów musi wynieść minimum 1.15.

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze fakt, że z promocji są wykluczone kupony zawarte za środki bonusowe.

Wysokość bonusu uzależniona jest o ilości zdarzeń jakie będą znajdować się na kuponie:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

Nowi gracze legalnego bukmachera Fortuna mogą liczyć na bonus powitalny, gdzie to na start można otrzymać:

  • freebet bez depozytu o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty, maż do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Te bonusy będą aktywne jedynie pod warunkiem, że typer wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna online zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus i voucher na KSW 52 u bukmachera STS
Następny artykułPromocja Noworoczna u legalnego bukmachera BetClic. Bonus do 1200 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE