Już w sobotę, tj. 7 grudnia odbędzie się już 52 gala KSW, która to będzie miała miejsce w Gliwicach. Z tej okazji bukmacher STS przewidział promocję graczom w postaci: vouchera o wartości oraz bezpiecznego zakładu.

KSW 52: Bonusy bukmacherskie za darmo

KSW 52: Bonusy bukmacherskie za darmo

Emocji podczas tej gali na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych starć, jak: Khalidow vs Ashkam, Janikowski vs Kolecki, Parmasse vs Buchinger.

Mobilny voucher bez depozytu od STS

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej bukmachera STS.

Warunki promocji są bardzo proste. Pierwsza czynność jest to pobrać aplikacji mobilnej ze strony legalnego bukmachera www.sts.pl. Po czym trzeba ją zainstalować. Ta czynność zajmie typerowi dosłownie chwilę.

Po czym pozostaje już potwierdzenie chęci odebrania darmowe vouchera. Dokonać tego można wyłącznie w sekcji Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.

Po spełnieniu tych warunków na konto gracza trafi darmowy voucher o wartości 25 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

betclic kod promocyjny

Bonus na KSW 52 od STS

Ta akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej gracz dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach w dniach 5.12 od godz. 01:00 do 7.12 do godz. 17:00. Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na których dokładnie muszą znajdować się trzy zdarzenia.

Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na zmagania w KSW 52. Podczas tej gali dojdzie chociażby do takich pojedynków jak Khalidow vs Ashkam, Janikowski vs Kolecki, Parmasse vs Buchinger.

Trzeba mieć na uwadze, że kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

Każdy kupon promocyjny musi zostać zagrany za równą kwotę 44 PLN. Jednak z akcji są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji oraz został rozliczony jako wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 22 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS.

Bukmacher STS oferuje swoim nowym graczom kod promocyjny „BETONLINE”. Typer, który go wpisze podczas rejestracji będzie mógł cieszyć się z darmowych środków już na start o wartości 29 PLN.

Bowiem na konto gracza trafi w STS bonus o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest wiedzieć, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Natomiast typer, który dokona pierwszej wpłaty będzie mógł cieszyć się z bonusu równowartości pierwszego depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPakiet powitalny dla nowych graczy u bukmachera Totolotek. Bonus do 2098 PLN
Następny artykułBonus do 50% na zakłady bukmacherskie w Fortunie.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE