Przed nami bardzo ciekawy weekend z MMA, ponieważ zostanie rozegrana chociażby gala UFC 246, w której to walkę stoczy chociażby McGregor, którego rywalem będzie Cerrone. W Szczecinie natomiast odbędzie się gala FEN. Z okazji z tych wydarzeń bukmacher Fortuna przygotował promocję graczom, w której przyznaje bonus 30 PLN za przegrany kupon.

Bonus bukmacherski na MMA dla każdego

Bonus bukmacherski na MMA dla każdego

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej gracz dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom od 17 do 19 stycznia do godz. 23:59. Gracz swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać.

Bukmacher Fortuna dopuszczona zakłady zarówno SOLO, AKO lub MAXIKOMBI. Jednak trzeba mieć na uwadze, że na kuponie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie z MMA.

Gracze mają z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby gala UFC 246 oraz FEN w Szczecinie, a dojdzie tam chociażby to pojedynków pomiędzy Rębecki M. vs Magomedov M, Sianos vs Kornilov.

betclic kod promocyjny za darmo

Minimalna stawka zakładu to 30 złotych, ale trzeba mieć na uwadze, że z akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Zagrany przez gracza kupon jak okaże się wygrany to super! W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki, a maksymalnie może on wynieść nawet 30 złotych.

Kod bonusowy Fortuna 2020

Zakłady bukmacherskie Fortuna oferują graczom bonus o wartości 20 złotych za dokonanie rejestracji konta i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE”. Środki znajdą się na koncie gracza bez dokonania żadnej wpłaty.

Premia do 1000 złotych może trafić na konto gracza po wykonaniu pierwszego depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody promocje u legalnego bukmacherów w Polsce za darmo
Następny artykuł30 złotych za obstawienie meczy od bukmachera STS. Darmowa kasa co tydzień.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE