E-sport w ostatnich tygodniach stał się bardzo popularny wśród typerów. To wszystko sprawiło, że legalny bukmacher BetClic Polska przygotował limitowaną ofertę promocyjną „Misja E-sport”. W ramach tej akcji każdy gracz moze otrzymać extra bonus o wartości 40 PLN.

E-sport bonus za darmo

E-sport bonus za darmo

Korona Wirus mocno odbił się na również na zakładach bukmacherskich. Przyczyna tego jest prosta, a mianowicie praktycznie każda dyscyplina sportu jest zawieszona i tym samym to wszystko przełożyło się, że ciężko jest obstawiać mecze.

Jednak można śmiało powiedzieć, że niezwykle ogromna popularność zrobił w ostatnich tygodniach E-sport, który to przeżywa prawdziwy „buum” typerów. Poza tym rozgrywki są rozgrywane bez żadnych przeszkód. W najbliższych dniach zawodnicy będą rywalizować chociażby w takich grach, jak m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League of Legends, czy też OVERWATCH.

To sprawiło, ze legalny bukmacher BetClic Polska przygotował limitowaną ofertę promocyjną graczom „Misja E-sport”, która dostępna jest graczom w dniach od 1 kwietnia od godz. 12:00 do 5 kwietnia do godz. 23:59.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowane ię na swoje konto na www.BetClic.pl, a następnie kliknięcie w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Misja E-sport”.

40 PLN dla każdego na E-Sport

W ramach tej promocji należy wiedzieć, że kwalifikują się kupony wielokrotne, tzw. AKO. Kurs całkowity zakładu nie może wynosić mniej niż 3.00, zaś stawka to co najmniej 20 PLN.

Warunek konieczny to taki, żeby na zakładzie znajdowały się wyłącznie zakłady z E-sportu, które to w dodatku typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

STS bonus za darmo

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera BetClic na zmagania w E-sporcie jest bogata. Poza tym zawodnicy w najbliższych dniach będą rywalizować, w takich grach, jak m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League of Legends, OVERWATCH.

Gracz, którego co najmniej dwa kupony zostaną rozliczone, jako wygrane oraz spełniają powyższe warunki promocji to na ich konto oprócz wygranej trafi extra gotówka. A mianowicie bonus o wartości 40 PLN. Te środki znajdą się na kontach graczy najpóźniej w dniu 6 kwietnia do godz. 23:59.

Bonus powitalny w BetClic Polska 2020

Nie masz konta jeszcze u bukmachera BetClic Polska? Jak nie, to jest to dobra okazja, aby je założyć. Bowiem obecnie obstawiać mecze wyłącznie przez internet.

W dodatku ten operator na start oferuje każdemu graczowi pakiet powitalny w postaci Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka, aż do 550 złotych.

Użytkownik chcąc skorzystać z tej form promocyjnej koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby ten kod wpisać.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułE-sport bonus od bukmachera Fortuna dla typerów.
Następny artykułWygrywaj podwójnie w STS. Pula nagród co tydzień 25 000 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE