Lubisz typować piłkę nożną? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Fortuna, który nagrodzi dwudziestu najlepszych typerów, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Nagrody dla aktywach typerów piłkarskich od bukmachera Fortuna

Nagrody dla aktywach typerów piłkarskich od bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Czas trwania tej promocji to od 23 do 25 sierpnia, a chcąc w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału.

W ramach tej akcji bukmacher przyzna nagrody dla dwudziestu graczy, który na przestrzeni trwania akcji dokonują najwyższego obrotu stawiając kupony piłkarskie. Podział nagród wygląda następująco:

MiejsceNagroda
1-5 miejscebonus gotówkowy 500 PLN
6-10 miejscakarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 300 PLN
11-15 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 200 PLN
16 – 20 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 100 PLN

Bukmacher dopuszcza zarówno kupony SOLO, AKO jak i MAXIKOMBI, które mogą zostać zagrane zarówno ze strony internetowej jak i aplikacji mobilnej.

Typy na kuponie mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Warunek konieczny jest to zagranie co najmniej trzech kuponów w trakcie trwania tej akcji. Na każdym kuponie musi znaleźć się obowiązkowo minimum jeden typ z piłki nożnej.

kod promocyjny BetClic

Freebet bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna

Legalny polski bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus bez dokonania depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjne BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego. To sprawi, że na koncie gracza znajdą się środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na kolejne nagrody: zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic: darmowy kod promocyjny na start
Następny artykułWiększe wygrane o 14% u bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE