Bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszą promocję, w której wystarczy zagrać na przestrzeni jednego tygodnia czterech kuponów, aby cieszyć się z darmowego kuponu.

Promocja dla aktywnych typerów od STS. Gratis jeden kupon!

Promocja dla aktywnych typerów od STS. Gratis jeden kupon!

Ta akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym typer dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania. Jeden okres rozliczeniowy to jeden etat. Warto jest wiedzieć, że chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Bukmacher wymaga, żeby w czasie jednego okresu rozliczeniowego gracz zagrał cztery kupony, w tym:

  • jeden musi być zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera STS
  • na jednym z nich muszą znajdować się same zdarzenia LIVE

Warto jest pamiętać, że w czasie jednego etapu gracz musi zagrać kupon i musi on zostać rozliczony!

W akcji biorą udziału zarówno kuponu SOLO jak i AKO, których kurs łączny będzie nie mniejszy 1.85.

Stawka natomiast musi wynosi dokładnie 11 PLN.

Z tej promocji są wykluczone kupony z wykorzystaną opcją Cashout oraz mające typy z bezpiecznego zakład, superoferty, hitu dnia oraz maxikombi.

bonus bez wpłaty własnej

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji bukmacher przyzna bonus w wysokości 11 PLN i to bez znaczenia jak zostały rozliczone wcześniejsze wygrane.

Środki znajdą się na koncie do pięciu dniu od momentu zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Każdy gracz na przestrzeni jednego etapu może otrzymać jedną nagrodę.

Bukmacher STS: freebet bez depozytu

Freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty trafi na konto gracza, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady sportowe.

Natomiast użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć bonus równowartości depozytu. Mówić dokładnie przy depozycie za 700 PLN druga taka sama kwota znajdzie się na koncie gracza jedynie w postaci środków bonusowych. Maksymalnie gracz może otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułNajnowszy bonus powitalny od bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE