Trzeba przyznać, że bardzo ciekawą ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Betclic Polska. Wystarczy, bowiem w dniach od 28 maja od 18:00 do 4 czerwca do godziny 23:59 zalogować się u wspomnianego operatora, aby otrzymać darmowe środki i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Betclic rozdaje gotówkę. Bonusy bez wpłaty własnej

Betclic rozdaje gotówkę. Bonusy bez wpłaty własnej

Trzeba przyznać, że obstawienie meczy u bukmacherów staje się znowu coraz bardziej popularniejszy. Wynika to tego, że kolejne rozgrywki wracają do rozgrywania swoich meczy.

Natomiast bukmacher Betclic w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Bonusy bez depozytu dla każdego. Nawet 5 000 PLN”. Gracze swojego udziału w tej ofercie nie muszą nigdzie zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać.

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który będzie posiadał aktywne konto w serwisie www.Betclic.pl do 26 maja do godz 23:59.

Bonus bez depozytu dla każdego gracza:

Warunki tej oferty są bardzo proste. Pierwsza czynność jaką gracz musi wykonać gracz jest to zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl w dniach od 28 maja od 18:00 do 4 czerwca do godziny 23:59.

Drugi krok jest to kliknięcie w komunikat „CONFIRM BONUS”, który pojawi się na stronie głównej po tym jak gracz się zaloguje.

STS bonus za darmo

To sprawi, ze wówczas gracz otrzyma bonus i to bez dokonywania żadnego depozytu. Wysokość bonusu wynosi od 5 PLN do 5 000 PLN:

Liczba graczyBonus
1 Gracz5 000 PLN
2 000 Graczy100 PLN – 1000 PLN
Pozostali Gracze5 PLN- 100 PLN

Darmowe środki znajdą się na koncie gracza automatycznie i będą one do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus na start do 550 PLN w Betclic Polska:

Wszyscy nowi użytkownicy mogą rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera Betclic Polska bez ryzyka. Cashback będzie aktywnym typerom wyłącznie w momencie, gdy wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jak pierwszy zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. Natomiast w przypadku przegranej typer może liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że to nie wszystko co legalny bukmacher Betclic Polska posiada w swojej ofercie, ponieważ ten operator posiada chociażby usługę „Multi+”, w której każdy gracz może liczyć na większe wygrane nawet o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyper Bundesligi. Bonus dla najlepszych graczy od Betclic.
Następny artykułTyper Bundesligi. Gotówka dla graczy za obstawienie meczy
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE