Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym graczom promocję na start w postaci zakładu bez ryzyka. Jak się okaże przegrany kupon to wspomniany operator dokona zwrotu 100% stawki. maksymalnie można otrzymać 510 PLN.

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie korzystali z usług z legalnego bukmachera BetClic Polska.

Podstawowy krok tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynności można jedynie wykonać jedynie na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces nie zajmie on zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba tam dokonać swoje podstawowe dane osobowe jak chociażby imię czy nazwisko.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Jednak należy pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny KOD510 w formularzu rejestracyjnym. Bowiem jest to jedyny moment, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

betfan kod promocyjny

Po spełnieniu powyższych warunków użytkownik musi dokonać już wpłaty i zagrać pierwszy kupon, który jest objęty cashbackiem.

Pierwszy kupon jak okażę się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natomiast w razie przegranej wspomniany bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać 510 PLN.

Nie da się ukryć, że warto jest posiadać konto u tego operatora, ponieważ często można liczyć na ciekawe bonusy aktywnych graczom.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMisja Basket. BetClic przyznaje graczom 40 PLN na kupony
Następny artykułSTS bonusy dla graczy z nagrodami. Pula nagród 10 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE