W związku z korona wirusem zdecydowana większość graczy zaczyna obstawiać e-sport. Dlatego bukmacher eFortuna przyznaje darmowy bonus graczom za obstawienie tej dyscypliny i to bez najmniejszego znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus za darmo na E-sport

Bonus za darmo na E-sport

Promocja „E-sportowy pewniak” skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera eFortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownik który chce skorzystać z tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.Jednak trzeba mieć na uwadze, że akcja dostępna jest typerom w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59.

Gracz, który chce otrzymać darmowy bonus w tym okresie musi zagrać co najmniej trzy kupony: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za minimum 10 złotych, na których to kuponach mogą znajdować się same zdarzenia z oferty przedmeczowej na esport.

Ne da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ w najbliższych dniach zostaną rozegrane mecze w takich dyscyplinach, jak Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer.

STS bonus za darmo

E-sport darmowy bonus dla graczy:

Typer, który w czasie trwania tej promocji zagra minimum trzy kupony może liczyć na darmowy bonus od bukmachera eFortuna online:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Nie można zapominać, że w dalszym ciągu obstawiać można wyłącznie przez internet, ponieważ jak dobrze wiadomo punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.

Kod na bonus bez depozytu w eForutnie

Zakłady bukmacherski eFortuna online oferują każdemu graczowi już na sam początek darmowy bonus na start i to bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych.

Do tego po dokonaniu pierwszego depozytu gracz może liczyć na kolejne środki. Tym razem bonus równowartości wpłaty, aż do 1000 złotych. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli kuponem bez ryzyka, aż do 115 złotych.

Te bonusy będa aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u bukmachera Fortuna 2020.
Następny artykułDarmowe 40 PLN dla każdego typera za obstawienie E-sportu od BetClic.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE