Bukmacher LvBet w związku z fazą grupową Ligi Mistrzów i Ligi Europy bukmacher przeprowadza konkurs z nagrodami dla swoich graczy. Wspomniany operator nagrodzi najlepszych typerów za każdą kolejkę jak i klasyfikacji generalnej. Do zwycięzców trafią nagrody pieniężne.

Bonusy dla najlepszych typerów europejskich pucharów

Bonusy dla najlepszych typerów europejskich pucharów

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Natomiast w każdym momencie można włączyć się o nagrody. Promocja aktywna jest graczom podczas fazy grupowej Ligi Mistrzów jak i Ligi Europy.

Konkurs polega na zbieraniu punktów, a zdobywa się je poprzez zawieraniu kuponów. System punktowania przedstawia się następująco:

  • za wygrany kupon: kurs x stawka x ilość sekcji
  • za przegrany kupon: stawka x ilość sekcji

Bukmacher dopuszcza kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, ale trzeba pamiętać, że na kuponach mogą znajdować się jedynie zdarzenia z rozgrywek: Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.

Stawka kuponu musi wynosić co najmniej 10 PLN.

Za każdą z sześciu rund bukmacher przyzna nagrody dla dziesięciu najlepszych typerów. Tabela nagród przedstawia się następująco:

Pozycja w rankinguNagroda
1. Miejsce1000 PLN
2. Miejsce500 PLN
3. Miejsce300 PLN
4. Miejsce200 PLN
5. Miejsce150 PLN
6. Miejsce100 PLN
7. Miejsce75 PLN
8- 10 Miejsca50 PLN

Nagrody za tą fazę znajdą się na koncie gracza w następny dzień po zakończeniu danej kolejki.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty od Fortuna Kod promocyjny BETONLINE

Natomiast po sześciu kolejkach bukmacher nagrodzi dziesięciu najlepszych typerów w klasyfikacji generalnej, którzy otrzymają również atrakcyjne nagrody:

Pozycja w rankinguNagroda
1. Miejsce5000 PLN
2. Miejsce2500 PLN
3. Miejsce1500 PLN
4. Miejsce1000 PLN
5. Miejsce750 PLN
6. Miejsce500 PLN
7. Miejsce400 PLN
8. Miejsce300 PLN
9. Miejsce250 PLN
10. Miejsce100 PLN

Bukmacher przyzna bonus w dniu 13 grudnia.

Freebet za darmo bez depozytu od bukmachera LvBet:

Bukmacher LvBet przyznaje nowym graczom darmowy bonus w kwocie 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a następnie wysłać emaila, a bukmacher przyzna darmowe środki i to bez dokonania wpłaty.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto gracza trafi darmowy bonus równowartości depozytu, np. gracz dokonał wpłaty w wysokości 600 PLN druga taka sama kwota jedynie w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza. Maksymalnie można otrzymać nawet do 1000 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMistrzostw Europy w siatkówce większe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna
Następny artykułBukmacher LvBet: kupony bez podatku
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE