Bukmacher eFortuna online oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać nawet 2230 PLN w formie bonusu.

Kod promocyjny eFortuna – co podać?

Kod promocyjny eFortuna – co podać?

Warto jest podkreślić, że w skład najnowszego pakietu powitalnego wchodzą: darmowe 20 PLN, premia równowartości depozytu do 2000 PLN i bezpieczny zakład do 210 PLN.

Podstawowa czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces zajmie użytkownikom dosłownie chwilę, ponieważ wystarczy tam podać swoje dane, jak imię i nazwisko.

Bonus na zakłady bukmacherskie bez depozytu:

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie hasła promocyjnego –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że pakiet powitalny automatycznie zostanie aktywowany.

Dzięki temu na konto gracza trafi darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Te środki znajdą się na koncie gracza bez dokonania żadnej wpłaty.

STS bonus za darmo

Pewne 2000 PLN na start:

Każdy użytkownik po dokonaniu pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na dodatkowe środki. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest wyłącznie od jednej rzeczy. A mianowicie bukmacher eFortuna przyznaje bonus równowartości wpłat do 2000 PLN:

Przykład: Gracz wpłacił 1200 PLN. W prezencie otrzyma taką samą wartość, ale w formie środków bonusowych.

Dodać jest warto, że maksymalna kwota, na jaką może liczyć każdy gracz to, aż 2000 PLN.

Bezpieczny zakład do 210 PLN:

Warto jest mieć na uwadze, że pierwszy zakład u bukmachera eFortuna jest objęty Cashbackiem. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, na którym mogą znajdować się zdarzenia z całej oferty wspomnianego operatora.

Zakład okazał się wygrany? Jeśli tak, to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegrane użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 15 000 PLN za obstawianie meczy w Betclic
Następny artykułLegalny bukmacher eFortuna rozdaje gotówkę graczom za typowanie. Pula nagród 20 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE