Legalny bukmacher TOTALBet w związku ze spotkaniami trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów przeprowadza promocje swoim graczom, w której to przyznaje darmowe freebety na start i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Bonus bez depozytu na start u bukmachera TOTALBET

Bonus bez depozytu na start u bukmachera TOTALBET

Oferta skierowana jest to wszystkich użytkowników, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnego bukmachera TOTALBet.

Warunki promocji są bardzo proste i co istotne nie zajmą zbyt wiele czasu. Ta akcja dostępna jest graczom w dniach od 22 do 23 października do godz. 23:59. W tym okresie trzeba dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera www.totalbet.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w TOTALBet ?

Chcąc aktywować darmowego freebeta wystarczy wpisać jedynie kod promocyjny podczas rejestracji LM2019. To sprawi, ze bukmacher TOTALBet automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Następnie trzeba poprawnie przejść proces weryfikacji, a po nim znajdzie się na kuponie typera darmowy freebet o wartości 15 PLN. Co istotne nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać ten bonus.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty od Fortuna Kod promocyjny BETONLINE

Po otrzymaniu bonusu mamy siedem dni na zagranie kuponu, który będzie spełniał następujące warunki:

  • SOLO lub AKO
  • kurs łączny co najmniej 2.00
  • minimalna stawka to 15 PLN

Jest co na pewno typować, ponieważ przez najbliższe dni będziemy mogli ekscytować się spotkaniami w fazie grupowej Ligi Mistrzów, jak i Lidze Europy. Przez trzy wieczory czeka nas pełno emocji w świecie piłki nożnej.

Jednak to wszystko. Ta promocja łączny się z pakietem powitalnym bukmachera TOTALBet, który to na start przyznaje darmowy bonus o wartości 10 PLN za samą rejestrację. TO sprawi, że gracz na start otrzymuje 25 PLN i to bez żadnej wpłaty.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane o 14% na kupony z Ligue 1 z aplikacji mobilnej
Następny artykułMisja Basket. BetClic przyznaje graczom 40 PLN na kupony
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE