W sobotę 5 października zostanie rozegrane Gran Prix Polski w żużlu. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocje swoim graczom, w której to akcji przyzna bonus za przegrany kupon.

STS zmniejsza przegrane na Gran Prix Polski w żużlu

STS zmniejsza przegrane na Gran Prix Polski w żużlu

Oferta skierowań jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Gracz, który chce skorzystać z tej promocji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak kupon promocyjny musi zagrać do 5 października do godz. 15:00.

W tej promocji kwalifikują się jedynie kupony AKO, a których znajdują się DOKŁADNIE trzy zdarzenia.

Wszystkie typy muszą pochodzić oferty przedmeczowej bukmachera STS na zmagania żużlowe podczas Gran Prix Polski, które odbędą się w Toruniu.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty od Fortuna Kod promocyjny BETONLINE

Warto jest wiedzieć, że kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.50.

Bukmacher STS wymaga, żeby kupon został zagrany za DOKŁADNĄ kwotę 21 PLN.

Gracz, który zagra kupon, a będzie on spełniał powyższe warunki promocji, w dodatku zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher STS przyzna mu darmowy bonus o wartości 10 PLN.

Każdy typer w ramach tej promocji może otrzymać jeden bonus.

Darmowy kod promocyjny na start u bukmachera STS

Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus darmowy bonus o wartości 29 PLN dla nowych graczy i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Dodatkowo po pierwszej wpłacie gracz może liczyć na kolejne środki. Ponieważ wspomniany operator przyznaje bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet: kupony bez podatku
Następny artykułDarmowy kod promocyjny u bukmachera Noblebet
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE