Dopiero przymierzasz się do założenia internetowego konta bukmacherskiego? Interesuje Cię gala High League 6? Gdzie można obstawiać walki pod kątem tego wydarzenia? Jakimi aspektami należy kierować się w czasie wykonywania tego zadania? Co jest konkretnie do typowania na High League 6? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz poniżej!

Gdzie obstawiać High League 6?

Ta gala zbliża się naprawdę wielkimi krokami. High League 6 odbędzie się bowiem już 18 marca 2023 roku w Katowicach, a konkretnie w słynnym Spodku. Kibice zgromadzeni na hali oraz ci, którzy wykupią PPV, zobaczą łącznie dziewięć walk. W main evencie Marcin Dubiel zmierzy się z Jarosławem Jarząbkowskim. Warto zaznaczyć, że wszystkie walki możesz obstawiać tylko w Fortunie. Jak dołączyć do gry? Na początek załóż internetowe konto, a potem wpisz high league fortuna kod promocyjny. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z rozmaitych promocji. Aktualnie Fortuna oferuje m.in. 20 PLN wyłącznie za zarejestrowanie konta. Jeśli zatem je założysz, to otrzymasz dwie dyszki. Bez depozytu. Główna promocja to obecnie trzy zwroty na łączną sumę wynoszącą nawet 600 PLN. Na początku możesz otrzymać zwrot do 100 PLN. Potem kolejno do 200 PLN i nawet 300 PLN. Warto zaznaczyć, że oferta tego legalnego, bezpiecznego bukmachera robi spore wrażenie. W końcu można obstawiać nie tylko High League 6, ale także najbardziej popularne sporty. Tak samo, jak wydarzenia polityczne, rozrywkowe, finansowe itp.

Czym kierować się w czasie obstawiania?

Masz do wyboru dziewięć walk na High League 6. Chcesz nie tylko zobaczyć to wydarzenie, ale także coś obstawić? Jeśli nie masz zamiaru dokładać do interesu, to kieruj się kilkoma wskazówkami. Na pewno nie obstawiaj wszystkich walk. Najlepiej jest bowiem typować jedno, góra dwa starcia. Jeśli interesuje Cię skuteczne high league obstawianie, to należy iść w jakość, a nie ilość. Zdecyduj się zatem wyłącznie na single lub ewentualnie duble. Co jeszcze jest tutaj ważne? Należy bardzo dokładnie przeanalizować konkretne starcie. Spore znaczenie ma m.in. doświadczenie we freak fightach. Nie da się ukryć, że zawodnik lub zawodniczka, którzy już mieli jakieś walki (i dobrze się w nich zaprezentowali), mają o wiele większe szanse na kolejne zwycięstwo. Np. przeciwko absolutnym debiutantom. Należy też sprawdzić, czy np. przygotowania przebiegały dobrze i bez żadnych kontuzji. Nawet drobne urazy mogą bowiem okazać się opłakane w skutkach. Warto też zastanowić się, jak konkretne walory jednego zawodnika będą wyglądać na tle jego rywala.

Jakie zakłady na High League 6 są do grania?

Obecnie do wyboru jest dziewięć walk. Co ważne, Fortuna przygotowała na High League 6 opcje nie tylko podstawowe. Możesz zatem postarać się przewidzieć, który zawodnik okaże się lepszy (pod kątem klasycznego zakładu 12). Do wyboru są także opcje dodatkowe. Możesz np. postawić, czy konkretne starcie zakończy się w pierwszej rundzie (takie zakłady warto grać np. w przypadku wagi ciężkiej) itp.

Poprzedni artykułBetfan – czy to najlepsza propozycja na 2022 rok?