Bardzo ciekawą ofertę promocyjną przygotował graczom bukmacher eFortuna. Każdy gracz może obstawiać mecze u tego operatora bez żadnego limitu. Wystarczy wyłącznie zawrzeć zakład AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większa wygraną.

Większe wygrane o 14%.

Większe wygrane o 14%.

Warto jednak mieć na uwadze, że na chwilę obecną gracze obstawiać mecz mogą wyłącznie przez internet. Bowiem warto jest przypomnieć, że na chwilę obecną wszystkie punkty stacjonowane bukmacherów są zamknięte.

Promocja dostępna jest u bukmachera Fortuna przez cały dzień i noc, aż do 29 marca. Swojego udziału w ramach tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tym samym zapisywać.

Wystarczy wyłącznie zagrać dowolny kupon AKO lub MAIXKOMBI, na którym to koniecznie mogą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs minimalny każdemu z nich nie może wynosic mniej niż 1.30.

STS bonus za darmo

Istotny aspektem jest to, że na zakładzie mogą znajdować się same zdarzenia z oferty przedmeczowej. Na chwilę obecną oferta bukmacherów odnośnie obstawienie meczy jest dosyć uboga. Jednak trzeba zaznaczyć, że prawdziwy boom przeżywa esport, ponieważ gracze regularnie obstawiają tą dyscyplinę.

Stawka zakładu jest dowolna.Jednak promocją nie są objęte te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher eFortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14% swoim graczom pod warunkiem, że zakład zostanie rozliczony, jako wygrany i spełnia powyższe warunki promocji. Należy mieć na uwadze, że każdy gracz w ramach tej oferty może zagrać dowolną ilość kuponów.

Kod promocyjny w Fortunie za darmo

Zakłady bukmacherskie Fortuna każdemu nowego graczowi przyznaje darmowe środki w wysokości 20 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Bonus będzie aktywny wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Kolejna premia znajdzie się na koncie użytkownika pod warunkiem, że wpłaci on gotówkę na swoje konto. Wówczas maksymalny bonus może wynieść nawet 1000 złotych. W prezencie gracz otrzymuje jeszcze pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny bukmachera eFortuna na bonus 1185 PLN
Następny artykułE-sport bonus od bukmachera Fortuna dla typerów.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE