Betgames, czyli legalne gry w karty online oferuje swoim graczom bukmacher STS. Typerzy mogą w pełni korzystać z gier, jakie oferuje graczom wspomniany operator i grać w takie gry, jak poker, wojnę czy bakarat. Dodatkowo bukmacher STS posiada w swojej ofercie ciekawe promocje, jak np. „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”.

Betgames online w Polsce

Betgames online w Polsce

Akcja skierowana jest do każdego typera który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Ta promocja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. i tak do odwołania.

Gracz musi mieć na uwadze, że to tej akcji koniecznie trzeba się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.sts.pl, a następnie w zakładce tej oferty.

Bukmacher STS kwalifikuje wyłącznie kupony:

  • Solo
  • wyłącznie zdarzenia z Betgames
  • kurs minimalny to 2.00
  • stawka minimum 2 złoty

Na koniec okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania wszystkich stawek za przegrane kupony, a następnie przyzna bonus 10% wartości:

Przykład: łączna suma przegranych kuponów wyniosła 170 złotych. Typer w takim przypadku otrzyma bonus o wartości 17 złotych.

Każdy gracz w czasie jednego okresu rozliczeniowego ma prawo do jednego bonusu, a może wynieść on maksymalnie nawet 25 złotych.

betclic kod promocyjny za darmo

Betgames. Zakład bez ryzyka w STS

Bukmacher STS online oferuje graczom codziennie pierwszy zakład bez ryzyka z Betgames. Wystarczy zagrać dowolny kupon z minimalnym kursem do najmniej 1.90, aby w razie przegranej otrzymac zwrot stawki.

Promocja w objęte są wszystkie zakłady, na których to znak uda się same zdarzenia z Betgames, a kurs całkowity będzie nie mniejszy niż 1.90.

Kod promocyjny w STS 2020 online

Nowi gracze mogą zacząć granie u bukmachera STS online za pewne 29 złotych bez dokonywania depozytu. Wystarczy, że typer dokona rejestracji konta online i wpiszą kod promocyjny „BETONLINE”.

Poza tym ten bukmacher nagradza graczy za dokonanie pierwszej wpłaty. Wówczas bonus może wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułBonus za typowanie Ligi Mistrzów od STS. Pula nagród 10 000 złotych.
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera eFortuna na bonus 1185 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE