Betgames, czyli legalne gry w karty online oferuje swoim graczom bukmacher STS. Typerzy mogą w pełni korzystać z gier, jakie oferuje graczom wspomniany operator i grać w takie gry, jak poker, wojnę czy bakarat. Dodatkowo bukmacher STS posiada w swojej ofercie ciekawe promocje, jak np. „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”.

Betgames online w Polsce

Betgames online w Polsce

Akcja skierowana jest do każdego typera który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Ta promocja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. i tak do odwołania.

Gracz musi mieć na uwadze, że to tej akcji koniecznie trzeba się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.sts.pl, a następnie w zakładce tej oferty.

Bukmacher STS kwalifikuje wyłącznie kupony:

  • Solo
  • wyłącznie zdarzenia z Betgames
  • kurs minimalny to 2.00
  • stawka minimum 2 złoty

Na koniec okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania wszystkich stawek za przegrane kupony, a następnie przyzna bonus 10% wartości:

Przykład: łączna suma przegranych kuponów wyniosła 170 złotych. Typer w takim przypadku otrzyma bonus o wartości 17 złotych.

Każdy gracz w czasie jednego okresu rozliczeniowego ma prawo do jednego bonusu, a może wynieść on maksymalnie nawet 25 złotych.

betclic kod promocyjny za darmo

Betgames. Zakład bez ryzyka w STS

Bukmacher STS online oferuje graczom codziennie pierwszy zakład bez ryzyka z Betgames. Wystarczy zagrać dowolny kupon z minimalnym kursem do najmniej 1.90, aby w razie przegranej otrzymac zwrot stawki.

Promocja w objęte są wszystkie zakłady, na których to znak uda się same zdarzenia z Betgames, a kurs całkowity będzie nie mniejszy niż 1.90.

Kod promocyjny w STS 2020 online

Nowi gracze mogą zacząć granie u bukmachera STS online za pewne 29 złotych bez dokonywania depozytu. Wystarczy, że typer dokona rejestracji konta online i wpiszą kod promocyjny „BETONLINE”.

Poza tym ten bukmacher nagradza graczy za dokonanie pierwszej wpłaty. Wówczas bonus może wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za typowanie Ligi Mistrzów od STS. Pula nagród 10 000 złotych.
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera eFortuna na bonus 1185 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE