W piątek 13 września swoje pierwsze spotkanie podczas Mistrzostw Europy 2019 w siatkówce rozegrają Polacy. W związku z występem Biało – Czerwonych bukmacher Fortuna zwiększa wygrane o 14%.

Fortuna o 14% większe wygrane wygrane Mistrzostw Europy w siatkówce

Fortuna o 14% większe wygrane wygrane Mistrzostw Europy w siatkówce

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w dniach występów Biało – Czerwonych podczas EuroVolley 2019 w godzinach 15:00 -16:00. Najbliższe swoje pojedynki Polacy rozegrają 13 września z Estonią oraz 15 września z Holandią.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, na których be da znajdować się jedynie z sitarskiego EURO.

kod promocyjny BetClic

Na kuponie mogą znajdować się jedynie typy z oferty przedmeczowej. Kupony mogą zostać zagrane zarówno z aplikacji mobilnej lub strony internatowej bukmachera Fortuna.

Stawka kuponu musi wynieść minimum 20 PLN.

Limit kuponów na gracza w tej akcji jest dowolny.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Bukmacher Fortuna: darmowy bonus dla graczy

Bonus o wartości 20 PLN trafi na konto gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu gracz może liczyć na kolejny bonus w wysokości wpłaty. Można otrzymać maksymalnie 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułVoucher 40 PLN za darmo u bukmachera STS
Następny artykułEuropejskie Puchary darmowa gotówka od bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE