Z okazji spotkań w europejskich pucharach bukmacher STS oferuje pakiet powitalny, w którym to można zgarnąć ciekawe bonusy na start, jak chociażby freebet bez depozytu w wysokości 29 czy też Cashback do 200 PLN. To wszystko przy wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE.

STS darmowe bonusy dla nowych graczy

STS darmowe bonusy dla nowych graczy

Ta akcja skierowana jest do wszystkich raczy, którzy jeszcze wcześniej nie mieli konta u bukmachera STS.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta. Trzeba to zrobić do 22 sierpnia do godz. 23:59. Należy to zrobić na stronie bukmachera STS.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, gdyż wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Kod promocyjny u bukmachera STS 2019

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE. Sprawi to że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego. Trzeba pamiętać, że później już nie będzie możliwości go wpisać.

Po wpisaniu tego kodu promocyjnego na konto gracza trafi darmowy bonus o wartości 29 PLN. Co ważne nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z tych środków.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty od Fortuna Kod promocyjny BETONLINE

Casback do 200 PLN u bukmachera

Pierwszy zakład po dokonaniu rejestracji jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon, a jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN zwrotu.

Lecz należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie promocyjnym muszą zostać rozliczone do 23 sierpnia do godz. 23:59.

Darmowa gotówka za wpłatę. Bonus do 1200 od STS

Dodatkowo bukmacher zwiększa pierwszy depozyt, przyznając bonus równowartości wpłaty, np. gracz wpłacił 800 PLN. Druga taka sama kwota znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych.

Maksymalnie kwota jaka może trafić na konto gracza to 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus dla aktywnych graczy od bukmachera STS
Następny artykułBetClic: darmowy kod promocyjny na start
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE