Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom przygotował legalny bukmacher STS. Wystarczy obstawiać zakłady AKO, aby liczyć codziennie na większe wygrane nawet o 15%.

STS rozdaje bonusy na Esport dla graczy.

STS rozdaje bonusy na Esport dla graczy.

W związku z pandemią Korona Wirusa pomimo, że jesteśmy prawie w połowie wakacji to emocji sportowych nie brakuje. Przed nami przecież pojedynki w tak czołowych ligach, jak Premier League, czy Serie A. Poza tym cały czas toczą rozgrywane są pojedynki w tenisie, koszykówce, czy Esporcie.

Jedna z aktywnych obecnie promocji bukmachera STS jest to akcja „Ekstra 60 PLN na Esport” i trwa do 23 lipca do godz. 23:59. Polega na obstawieniu meczy, a w zamian można codziennie otrzymywać bonusy. Jednak musisz mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej oferty obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie bukmachera www.STS.pl.

Obstawiaj i wygrywaj więcej u bukmachera STS

W ramach promocji „Ekstra 60 PLN na Esport” kwalifikują się zakłady AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum trzy zdarzenia na kuponie
  • OBOWIĄZKOWO jeden typ z Esportu z dowolnej gry
  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 2.50

Warto jest mieć na uwadze, że oferta bukmachera STS na Esport jest bardzo bogata. Poza tym cały czas są rozgrywane chociażby, pojedynki w takich grach, jak m.in. Counter Strike, League of Legends, Overwatch, czy też StarCraft 2.

STS bonus za darmo

Wygrana zostanie automatyczne zwiększona o 15% przez zakłady bukmacherskie STS pod warunkiem, ze zagrany przez gracza zakład spełnia powyższe warunki promocji i został on zostać rozliczony w czasie trwania te oferty. Maksymalny bonus, jaki może trafić na konto każdego gracza to 60 PLN.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera STS?

Wszyscy nowi użytkownicy mają prawo zacząć obstawienie meczy u bukmachera STS otrzymując łączny bonus o wartości nawet 1229 PLN. Chcąc liczyć na taką wartość trzeba wpisać limitowane hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dzięki temu gracz dokona aktywacji następujących bonusów:

  • darmowych 29 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej
  • premię równowartości do 1200 PLN za dokonanie pierwszego depozytu

Poza tym warto jest mieć na uwadze, że wspominany operator poza zakładami bukmacherskimi w swojej ofercie posiada usługę Betgames. Użytkownicy w niej mogą legalne i to za prawdziwe pieniądze mogą grać w gry karciane, jak np. niezwykle popularny poker.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 15 000 PLN za obstawianie meczy PKO Ekstraklasy
Następny artykułZakłady na ROMDA, KSW, BABILON MMA oraz UFC bez ryzyka w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE