Bukmacher Totolotek wprowadza nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać darmowe środki. Łącznie typer może mieć na swoim koncie nawet 2098 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Totolotek: Darmowe bonusy 2020

Totolotek: Darmowe bonusy 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera Totolotek.

Warunki promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera www.totolotek.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To sprawi, że proces zakładania konta zajmie graczowi dosłownie kilka chwil.

Kod promocyjny u bukmachera Totolotek za darmo

Gracze, który chcą dokonać aktywacji pakietu powitalnego u legalnego bukmachera Totolotek muszą koniecznie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Dzięki czemu wspomniany operator dokona aktywacji bonusu powitalnego.

Po czym pozostaje już typerowi przejść weryfikację danych i cieszyć się z usług legalnego bukmachera Totolotek.

betfan kod promocyjny

Bonus do 100% za depozyt od bukmachera Totolotek

Warto jest wiedzieć, że pierwsza wpłata u bukmachera Totolotek jest objęta promocją. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest od wpłaconej kwoty:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 800 PLN. W gratisie otrzyma 800 PLN, co daje razem 1600 do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

A ramach bonusu powitalnego gracz może otrzymać maksymalnie 1000 PLN.

Aplikacja mobilna i darmowy bonus od Totolotka

Bukmacher Totolotek oferuje swoim graczom aplikację mobilną, gdzie to na start można otrzymać darmowe środki.

Wystarczy pobrać ją ze strony bukmachera, a następnie dokonać pierwszej wpłaty, a w zamian operator przyzna bonus równowartości wpłaty 49 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny bukmachera Milenium na łączny bonus 3170 PLN
Następny artykułBonus i voucher na KSW 52 u bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE