W związku z I kolejką fazy grupowej Ligi Mistrzów bukmacher eFortuna oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną „Mistrzowski pewniak”. Wystarczy zagrać dwa kupony, aby otrzymać 30 PLN. I co istotne bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Pewne 30 PLN za obstawienie meczy

Pewne 30 PLN za obstawienie meczy

Trzeba przyznać, że przed nami ciekawe mecze w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Bowiem już w I kolejce emocji nie powinno brakować, ponieważ zostaną rozegrane chociażby takie potyczki, jak Bayern Monachium vs Atletico Madryt, PSG vs Manchester United, czy też Chelsea vs Sevilla.

Wspomniana akcja promocyjna dostępna jest graczom wyłącznie w dniach od 20 do 21 października. Gracze, którzy chcą wziąć w niej udział nie muszą zgłaszać swojego udziału u bukmachera eFortuna.

Bonus bukmacherski 30 PLN na Ligę Mistrzów

W ramach wspomnianej akcji promocyjnej kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI zagrane za minimum 30 PLN. Istotne jest to, aby na zakładzie znajdował się minimum jeden typ z oferty przedmeczowej na zmagania w piłkarskiej Lidze Mistrzów.

Warto jest dodać, że na kuponie mogą być również inne zdarzenia, ale co warto jest mieć na uwadze, że muszą zostać one rozliczone do 22 października do godz. 9:00.

STS bonus za darmo

Bukmacher eFortuna przyzna wszystkim graczom bonus o wartości 30 PLN pod warunkiem, że w każdym dniu promocji typerzy zagrali minimum po jednym kuponie. I co warto jest mieć na uwadze, że te środki zostaną przyznane bez znaczenia, jak zakład zostały rozliczone.

Bonus w Fortunie bez wpłaty własnej 2020:

Bukmacher Fortuna oferuje graczom specjalny pakiet powitalnym w którym to na start gracze mogą otrzymać darmowe środki o łącznej wartości 2230 PLN. Użytkownik, który chce aktywować pakiet powitalny musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym,

Wówczas otrzyma 20 PLN za rejestrację i to bez wpłaty. Po dokonaniu depozytu typer otrzyma premię jej równowartości. W dodatku pierwszy zakład jest bez ryzyka do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 40 PLN za obstawienie meczy z koszykówki od Betclic
Następny artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 15 000 PLN za obstawianie meczy w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE