Już w najbliższy weekend czekają nas mecze ósmej kolejki angielskiej Premier League. Gracze, którzy będą obstawiać zmagania w tych rozgrywkach poza wygraną gotówką mogą liczyć na extra środki, ponieważ pula nagród w promocji „Piłkarski Jackpot” wynosi 15 000 PLN.

Obstawiaj Premier League i wygrywaj więcej u bukmachera Betclic

Obstawiaj Premier League i wygrywaj więcej u bukmachera Betclic

Warunki akcji „Piłkarski Jackpot” są bardzo proste. wystarczy poprawnie wytypować osiem meczy z 8 kolejki angielskiej Premier League, aby poza wygraną otrzymać dodatkowe środki. Warto jest zaznaczyć, że przed nami bardzo ciekawe mecze, ponieważ dojdzie do takich potyczek, jak m.in. Manchester City vs Liverpool, Arsenal vs Aston Villa, Everton vs Manchester United.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Piłkarski Jackpot” koniecznie musi się do niej zapiać na stronie www.Betclic.pl. Należy jednak mieć na uwadze, że wspomniana akcja dostępna jest graczom do 7 listopada do godziny 13:30.

Piłkarski Jackpot w Betclic:

W ramach promocji „piłkarski Jackpot” dostępne są wyłącznie kupony AKO, które zostaną zawarte za co najmniej 10 PLN. Dodać do tego trzeba, że na każdym zakładzie promocyjnym muszą znajdować się następujące mecze:

  • Everton vs Manchester Utd.
  • Crystal Palace vs Leeds
  • Chelsea vs Sheffield
  • West Ham vs Fulham
  • West Bromwich Albion vs Tottenham
  • Leicester vs Wolverhampton
  • Manchester City vs Liverpool
  • Arsenal vs Aston Villa
STS bonus za darmo

Na każde wyżej wspomnianych spotkań gracz musi oddać typy w formacie „1 lub x lub 2, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis”. Dodatkowo muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej.

Dodać jest warto, że każdy gracz ma prawo zagrać nawet pięć kuponów na zakłady bukmacherskie.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali te mecze to poza wygraną gotówką mogą liczyć na extra środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 15 000 PLN.

Bonus powitalny w Betclic Polska:

Każdy nowy gracz obstawienie meczy u bukmachera Betclic może rozpocząć bez żadnego ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka użytkownik koniecznie musi wpisać hasło promocyjne ->> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany, to typer nie odczuje straty gotówki. Bowiem otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne 30 PLN za obstawienie meczy w Fortunie
Następny artykułFortuna najnowszy kod promocyjny na start. Bonus do 2230 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE