Legalny bukmacher Betclic oferuje graczom specjalna ofertę promocyjną swoim graczom. Typerzy mogą liczyć na extra premie, ponieważ wygrane mogą być, aż o 50% większe.

Bonus dla typerów

Bonus Betclic dla typerów

Pomimo, że oferty bukmacherów nie są zbyt bogate, ponieważ większość dyscyplin jest zawieszona to jednak gracze i tak regularnie obstawiają mecze. Przede wszystkim nPromocja „Multi+” w Betclic. Większe wygrane dla graczya popularności zyskał Esport, gdzie to mecze w tych rozgrywkach są rozgrywane bez żadnej przerwy.

Warto jest zobaczyć na ofertę promocyjna bukmachera Betclic, który to posiada akcje „Multi+”. Polega ona na zagraniu dowolnego kuponu AKO, aby liczyć na większa wygraną. Maksymalna premia, jaka może otrzymać gracz to 50%.

Betclic zwiększa wygrane.

Warunki tej promocji są bardzo proste i czytelne dla każdego gracza. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład AKO, na który będzie co najmniej pięć zdarzeń, aby liczyć na bonus. Istotne w tym wszystkim jest również fakt, że kurs minimalny zdarzenia musi wynosić minimum 1.20.

Gracz szerokie pole do popisu, ponieważ na zakładzie mogą znajdować się typy każdej dyscypliny, jaka posiada bukmacher BetClic w swojej ofercie.

STS bonus za darmo

Warto jest mieć na uwadze, że zdarzenia mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowe, ale i na żywo.

Wysokość otrzymanej premii uzależniona jest od tego, ile będzie typów zakładzie. Im więcej zdarzeń tym bonus automatycznie będzie większy:

Nadmienić trzeba również fakt, że w ramach akcji promocyjnej „Multi+” gracz może zagrać dowolna ilość kuponów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w BetClic?

W skład pakietu powitalnego u bukmachera BetClic Polska wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN. Wówczas, jak kupon okaże się przegrany gracz tego nie odczuję, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki.

W wyżej wymienionego bonusu gracz będzie mógł skorzystać pod warunkiem, że wpisze specjalne hasło promocyjne –>> KOD550.

Nie można zapominać, że bukmacher Betclic PL oferuje wszystkim swoim użytkownikom chociażby Betclic TV. Można tam oglądać chociażby wydarzenia sportowe na żywo i to bez żadnych opłat.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj podwójnie w STS. Pula nagród co tydzień 25 000 PLN.
Następny artykułTyper Bundesligi. Bonus dla najlepszych graczy od Betclic.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE