Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom darmowy freebet o wartości 10 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Wystarczy zagrać kupon, na którym będą znajdować się zdarzenia z eliminacji Mistrzostw Europy, aby cieszyć się z darmowych środków.

Bonus 10 PLN od Fortuna

Bonus 10 PLN od Fortuna

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom od 11 do 13 października do godz. 20:45. Użytkownik, który chce skorzystać z tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W tej akcji kwalifikują się WYŁĄCZNIE kupony AKO, na których będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Wszystkie typy na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

Bukmacher Fortuna jednak wymaga, aby na kuponie był OBOWIĄZKOWO typ na konfrontację Polska – Macedonia Północna w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020.

W tej promocji biorą udział kupony ZAGRANE z aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna.

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN. Należy jednak pamiętać, że z tej akcji automatycznie są wykluczone kupony zawarte za środki bonusowe.

betclic kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przyzna darmowy bonus o wartości 10 PLN dla gracza, który zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został wygrany.

Fortuna: Jaki kod promocyjny?

Legalny bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom freebet bez depozytu 20 PLN, pierwszy zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher Fortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy kod promocyjny u bukmachera Noblebet
Następny artykułWiększe wygrane o 14% na kupony z Ligue 1 z aplikacji mobilnej
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE