Bukmacher STS oferuje graczom promocję w związku z spotkaniami Ligi Mistrzów z łączną pula nagród 10 000 złotych. Wystarczy poprawnie wytypować ewa spotkania, aby oprócz wygranej otrzymać darmowe środki.

Darmowy bonus dla każdego

Darmowy bonus dla każdego

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Gracze z tej oferty mogą skorzystać w dniach od 17 lutego od godz. 01:00 do środy 19 lutego do godz. 21:00. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie się zapisywać, ani zgłaszać.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na których mogą znajdować się spotkania ze zmagań Ligi Mistrzów, które zostaną rozegrane w dniach 18 – 19 lutego, czyli:

  • Atletico Madryt vs Liverpool
  • BVB vs PSG
  • Atalanta vs Valencia
  • Tottenham vs Lipsk
betfan kod promocyjny

Typer może oddać wyłącznie typy podstawowe na te pojedynki, czyli „1 x 2” wygrana gospodarzy/gości lub remis, które w dodatku muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może oddać pięć kuponów. Trzeba mieć jednak na uwadze, że stawka każdego z nich musi być równa 21 złotych. Udziału w tej akcji nie bierze natomiast żaden kupon, który został zawarty za środki bonusowe.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali spotkania to oprócz wygranej podzielą się między sobą pulą nagród, która jest przeznaczona na tą akcję, czyli 10 000 złotych.

Bonus bez wpłaty własnej od STS

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie bez dokonywania depozytu. Jedynie trzeba wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta, aby otrzymać te środki.

Kolejny bonus znajdzie się na koncie gracza po tym, jak dokona on pierwszej swojej wpłaty. Bukmacher STS przyznaje premię w wysokości dokonanej wpłaty. Gracz może otrzymać najwięcej 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPremia 100% dla graczy za obstawienie meczy od bukmachera Fortuna.
Następny artykułBonus za typowanie Ligi Mistrzów od STS. Pula nagród 10 000 złotych.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE