Z okazji okresu noworocznego legalny bukmacher BetClic Polska przeprowadza konkurs „Noworoczny wyścig”. W ramach tej akcji operator przyznaje darmowe bonusy graczom za aktywność. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Extra bonus 2020 od bukmachera BetClic

Extra bonus 2020 od bukmachera BetClic

Ta oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Akcja „Noworoczny wyścig” dostępna jest graczom w dniach od 26 grudnia do 5 stycznia 2020 roku godz.23:59! Użytkownik, który chce skorzystać z tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Konkurs „Noworoczny wyścig” polega na zbieraniu punktów, które są przyznane za zagrane kupony. System punktowania przedstawia się następująco:

  • 2 pkt. za każde 4 zł postawione na zakład pojedynczy
  • 4 pkt. za każde 4 zł postawione na zakład wielokrotny
betfan kod promocyjny

W ramach tej akcji bukmacher BetClic dopuszcza kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, ale kurs całkowity ich nie może być mniejszy niż 1.50.

Użytkownik sam wybiera jakie zakłady będą znajdować się na kuponie, ponieważ mogą one pochodzić z każdej dyscypliny. Jednak warto jest mieć na uwadze fakt, że typy mogą być z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka minimalna każdego zakładu może wynieść minimum 4 PLN. Jednak z akcji są wykluczone wszystkie zakłady zwarte a środki bonusowe.

Wystarczy zebrać minimum 300 punktów za zagrane kupony, które spełniają powyższe warunki promocji, aby otrzymać darmowe środki. Maksymalny bonus może wynieść nawet 1200 PLN.

PoziomLiczba punktówWysokość bonusu
1powyżej 300 punktów20 PLN
2powyżej 1200 punktów40 PLN
3powyżej 3000 punktów80 PLN
4powyżej 6000 punktów200 PLN
5powyżej 10 500 punktów400 PLN
6powyżej 30 000 punktów1200 PLN

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera BetClic Polska?

Każdy nowy gracz, który wpisze kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym dokona aktywacji Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka.

Wówczas pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem. Jak okaże się on przegrany to bukmacher BetClic Polska dokona zwrotu STAWKI za przegrany zakład. Maksymalnie może otrzymać nawet 510 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 50% na zakłady bukmacherskie w Fortunie.
Następny artykułFreebet za rejestrację bez wpłaty własnej u bukmachera TotalBet i bonus do 5000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE