Bonusy są bardzo lubiane przez wszystkich nowych Klientów podmiotów hazardowych. Masz w planach (na najbliższy okres) zarejestrowanie się w Betfan? Jeśli to zrobisz, to otrzymasz wiele bonusów. Na co konkretnie można liczyć? Jakie są warunki poszczególnych promocji?

Cashback do 600 PLN

Założenie konta w Betfan to bardzo prosta droga do zagwarantowania sobie wielu bonusów. Na co konkretnie możesz liczyć? W pierwszej kolejności jest to cashback. Jakie są tutaj warunki? Na szczęście ta firma bukmacherska nie wymyśliła nic skomplikowanego. Musisz przede wszystkim zdecydować się na założenie konta. To podstawa. Pamiętaj, aby w czasie realizowania tego zadania wpisać stosowny kod promocyjny. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do tego aspektu, to zapoznaj się z artykułem ze strony internetowej https://sport.betfan.pl/promocje-bukmacherskie-betfan/. Jest tam wszystko dokładnie opisane. Okazuje się, że wymagany kod to zaś „SPORTBETFAN”. Jak go wpiszesz, to będziesz mógł liczyć na główną promocję, lecz nie tylko.

Co jeszcze jest tutaj ważne? Wpłacenie pieniędzy. Od wartości premierowego depozytu zależy zaś finalnie to, ile otrzymasz bonusu. Maksymalny cashback to 600 PLN. Na powyższej stronie internetowej nie brakuje także cennych informacji na temat obrotu bonusem. Na szczęście nie jest on specjalnie trudny do wykonania. Warto zaznaczyć, że musisz zagrać za równowartość przyznanego bonusu. Czyli jeśli wpłaciłeś 400 PLN, to otrzymałeś cashback do 400 PLN. Za tyle musisz potem obstawić w czasie realizowania obrotu.

Zakład bez ryzyka

Typerzy, którzy będą uważnie wypełniać kolejne pola w czasie zakładania konta, na pewno zostaną za to nagrodzeni. Po raz kolejny warto poruszyć kwestię kodów promocyjnych. Jeśli wpiszesz „SPORTBETFAN”, to nie tylko otrzymasz cashback do 600 PLN. Co jeszcze jest oferowane? To także hojny zakład bez ryzyka. W ten sposób będziesz mógł swobodnie obstawić swój kolejny kupon za 70 PLN. Jeśli wygrasz, to super, ponieważ będziesz miał więcej na koncie. A co stanie się w przypadku porażki? Jak nie uda Ci się poprawnie przewidzieć wyników wydarzeń sportowych, to i tak nie ma się za bardzo czym przejmować. W końcu są to tak naprawdę pieniądze bukmachera.

Podwojenie kolejnego depozytu

Myślisz, że to koniec promocji? W takim razie firma bukmacherska Betfan Cię po raz kolejny mile zaskoczy! W końcu możesz dodatkowo liczyć na podwojenie kolejnego depozytu. Jakie są tutaj wymagania? Trzeba po prostu wpłacić pieniądze. Warto w tym miejscu wyjaśnić, że możesz np. skorzystać ze swojego konta bankowego, karty kredytowej, czy kodu Paysafecard itd. Maksymalna opcja do 1000 PLN. Oferowany jest zaś bonus 100% do tej kwoty. Co jeszcze się liczy? Warunki obrotu bonusem. Na wykonanie tego zadania masz 14 dni. Musisz zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy. Do obrotu są zaliczane wyłącznie kupony akumulowane składające się z trzech zdarzeń. Każde z nich powinno mieć kurs wynoszący minimum 2,50.

Poprzedni artykuł40 000 PLN dla typerów za obstawienie włoskiej Serie A w Betclic
Następny artykułBetfan – czy to najlepsza propozycja na 2022 rok?