Wielkimi krokami zbliża się turniej esportowy Berlin Major 2019. W związku z tą imprezą bukmachera STS oferuje swoim graczom darmowy voucher o wartości 40 PLN.

E-Sport: darmowy voucher 40 PLN dla graczy od bukmachera STS

E-Sport: darmowy voucher 40 PLN dla graczy od bukmachera STS

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy którzy dokonali weryfikacji swojego konta u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystali z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja dostępna użytkownikom jest do 29 sierpnia do godz. 23:59. Do tego momentu gracz musi pobrać aplikację mobilną ze strony bukmachera STS.pl, a następnie ją zainstalować. Ten proces graczowi zajmie dosłownie chwilę.

Kolejny krok jest to zalogowanie się na swoje konto w aplikacji mobilnej i wyrażenie chęci odebrania bonusu. Trzeba to zrobić w bocznym menu „Akcje i bonusy”.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty od Fortuna Kod promocyjny BETONLINE

Dzięki czemu na konto gracza trafi darmowy voucher o wartości 40 PLN. Środki znajdą się na koncie gracza bez nawet dokonania żadnego depozytu.

STS: Darmowy freebet na start

Bukmacher STS oferuje nowym swoim graczom darmowy bonus na start bez dokonania depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dzięki czemu na konto gracza trafi darmowy freebet o wartości 29 PLN.

Dodatkowo gracz który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowe środki od bukmachera wysokości wpłaty, np. użytkownik dokonał depozytu o wartości 600 PLN, to na jego konto trafi bonus równowartości tej wpłaty.

Gracz, maksymalnie może otrzymać bonus o wartości 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane o 14% u bukmachera LvBet
Następny artykułMistrzostw Europy w siatkówce większe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE