Już jutro, czyli w poniedziałek 26 sierpnia rozpoczyna się ostatni w tym sezonie turniej wielkoszlemowy – US OPEN, w którym to będzie mogli obserwować Polaków, chociażby Hurkacza oraz Linetty. W związku z tą imprezą bukmacher LvBet zwiększa kupony graczom o 14%.

US OPEN kupony bez podatku u bukmacher LvBet

US OPEN kupony bez podatku u bukmacher LvBet

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Z tej akcji można skorzystać jedynie podczas trwania US OPEN, czyli od 26 sierpnia do 8 września. Chcąc liczyć na większa wygrane nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Trzeba jednak pamiętać, że w tej promocji biorą udział jedynie kupony zagrane z aplikacji mobilnej.

Dostępne za zarówno kupony SOLO jak i AKO, na których mogą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka za jaką gracz zagra kupon jest dowolna. Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że muszą one zostać zagrane za środki własne!

Każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość zdarzeń.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty od Fortuna Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher LvBet automatycznie zwiększy wygraną graczom, którzy spełniają powyższe warunki promocji, a dodatkowo ich kupon lub kupony zostały rozliczone jako wygrane.

LvBet darmowy freebet bez depozytu

Bukmacher LvBet oferuje darmowy bonus bez dokonania żadnej wpłaty w wysokości 20 PLN. Chcąc otrzymać darmowe środki wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że na konto gracza trafią darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast typer, który dokona pierwszą wpłatę będzie mógł cieszyć się z kolejnych środków na grę, ponieważ bukmacher przyznaje bonusy za dokonanie dwóch pierwszych depozytów do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe nagrody dla aktywnych typerów od bukmachera Fortuna
Następny artykułVoucher 40 PLN za darmo u bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE