Specjalną ofertę dla swoich graczy przygotował bukmacher STS. Każdy gracz może co tydzień wziąć udział w promocji „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. W ramach, której typerzy oprócz wygranej otrzymają bonusy. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 25 000 PLN.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy

Darmowe bonusy za obstawienie meczy

Owszem oferty bukmacherów póki co nie są zbyt bogate. Bowiem zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszona., Jednak w związku z tym chociażby sporą popularność cieszy się obstawienie E-sportu. Większość graczy właśnie zaczyna obstawiać mecze z tej dyscypliny.

Jednak bukmacher STS wychodzi na przeciw swoim graczom, którzy w dalszym ciągu obstawiają mecze. I z tej okazji przygotował promocję „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie” z łączną pula nagród 25 000 PLN. Trwa ona do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowe, a jeden etap trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Użytkownicy, którzy są zainteresowani tą akcją chcąc z niej skorzystać koniecznie muszą się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wykonanie dwóch czynności. Pierwsza z nich to zalogowanie się na konto www.STS.pl, drugą czynność jest kliknięcie w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Darmowy bonus dla każdego typera.

W ramach akcji promocyjnej „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO [Wielokrotne]. Na zakładzie muszą znajdować się dokładnie cztery zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.50.

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie, ponieważ mogą one być z każdej dyscypliny. Jednak istotne w wszystkim, że koniecznie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Stawka zakładu nie może być mniejsza niż 15 PLN. Wykluczane natomiast są automatycznie te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

betclic kod promocyjny za darmo

Zakład okażę się wygrany? Super. Cała kwota znajdzie się na Twoim koncie, a w prezencie od bukmacher STS otrzymasz bonus z puli nagród 25 000 PLN. W ramach tej oferty kwalifikują się maksymalnie pięć wygranych zakładów.

Wszyscy gracze w ramach jednego okresu rozliczeniowego mogą otrzymać jeden bonus. Znajdzie się on na koncie gracza maksymalnie do 3 dni po zakończeniu danego etapu.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Pamiętać trzeba, że obecnie mecze można typować wyłącznie przez internet. Przyczyną tego jest fakt, że punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.

W związku z tym legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom już na sam początek. Gracz, który wpisze specjalne hasło promocyjny —>>> BETONLINE podczas zakładania konta dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzi:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • premia równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Trzeba mieć na uwadze, że hasło promocyjne można wyłącznie wpisać w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe 40 PLN dla każdego typera za obstawienie E-sportu od BetClic.
Następny artykułPromocja „Multi+” w Betclic. Większe wygrane dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE