Podczas najbliższego weekendu emocji w świecie mieszanych sportów walki nie zabraknie. Bowiem zostaną rozegrane gali, jak KSW, GROMDA, BABILON MMA oraz UFC. Na tą okazję bukmacher Betclic Polska przygotował promocję „Pewny zakład”, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Bonus do 40 PLN dla graczy

Bonus do 40 PLN dla graczy

Fani sztuk walk na pewno nie będą mogli narzekać na nudę w najbliższy weekend, ponieważ ciekawych pojedynków nie zabraknie. Również i podczas KSW 54, gdzie to dojdzie do takich starć, jak m.in. Ugonoh vs Dimingos, Andryszak vs Kita, Gambrot vs Ziółkowski.

Legalny bukmacher Betclic Polska przygotował ofertę limitowaną „Pewny zakład”, w której gracze za przegrany kupon otrzymają zwrot stawki. Akcja dostępna jest graczom do 30 sierpnia do godziny 23:59,a chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus do 40 PLN dla graczy

Warunki oferty promocyjnej „Pewny zakład” są bardzo proste, ponieważ zagrany przez gracza zakład musi spełniać następujące warunki:

  • minimum cztery typy na kuponie, a kurs całkowity nie może być mniejszy niż 3.00
  • wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z gal: GROMDA, KSW, BABILON MMA oraz UFC.
  • typy mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo
STS bonus za darmo

Twój zakład okazał się wygrany? Jeśli tak, to cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku niepowodzenia gracza otrzyma zwrot stawki, która maksymalnie może wynieść 40 PLN.

Kod promocyjny na bonus do 550 PLN w Betclic Polska:

Gracze, którzy założą konto u legalnego bukmachera Betclic i wpiszą do tego limitowane hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracjom dokonają aktywacji zakładu bez ryzyka.

To sprawi, że wtedy gdy pierwszy kupon zostanie rozliczony, jako przegrany użytkownik nie straci gotówki. Bowiem otrzyma zwrot całej stawki, za jaką został zawarty ten zakład, a maksymalnie może wynieść on nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj mecze i wygrywaj więcej. Bonus dla graczy od STS
Następny artykułBonus 40 PLN za obstawienie meczy z koszykówki od Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Bonusy STS, Betclic, Fortuna, Betfan. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez wpłaty własnych pieniędzy. Kod promocyjny do bukmacherów online to: BETONLINE